Wizytówki samoprzylepne pomysł na prezent

Wielkimi krokami zbliżają się Święta. To czas dawania prezentów i dzielenia się radością. Często chcemy dać jakiś drobiazg osobom, których nie znamy za dobrze – kontrahentom, dalszym krewnym i znajomym. Oto trzy dobre pomysłów:

1. Długopis z grawerem – artykuły i akcesoria biurowe są strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o neutralne, ale bardzo użyteczne prezenty. Elegancki, metalowy długopis z wygrawerowanym imieniem obdarowywanej osoby albo po prostu „Wesołych Świąt” podbije serce każdego obdarowanego. To prezent jaki bez skrępowania możemy dać klientom firmy. Tym bardziej, jeżeli długopis umieścimy w ładnym, świątecznym pudełku.

2. Kalendarz książkowy – żyjemy z zabieganym świecie. Na szczęście są artykuły biurowe, które pomagają nam się w nim odnaleźć. Ładny kalendarz pozwoli na uporządkowanie planów i terminów. To prezent, który przyda się każdemu. Kalendarze mają różne wielkości i okładki. Dla klientów lepiej wybrać modele bardziej eleganckie, np. skóropodobne. Ewentualnie można umieścić na nich logo własnej firmy, żeby nikt nie miał wątpliwości, kto ten przedmiot sprezentował. Dla krewnych można wybrać modele mniej oficjalne i w mniejszym formacie.

3. Wizytówki samoprzylepne – to prezent, który na pewno przypadnie do gustu naszym klientom. Zwykłe wizytówki, które zwyczajowo schowały się po kieszeniach i portfelach odchodzą do lamusa. Dużo łatwiej jest używać naszych wizytówek samoprzylepnych.