Artykuły dla niemowląt

Poznaj niezbędne artykuły dla niemowląt. Każda początkująca matka może zwariować, widząc ogrom różnorodnych rzeczy dla maluszków, które według producentów, musi mieć każdy. Piszą o bezpieczeństwie maluszka, o wskazanej pielęgnacji oraz tym, jak powinno się dbać. łatwo więc wpaść w pułapkę i kupić zbyt dużo. Zobacz, co naprawdę powinien mieć Twój maluszek.
Na pierwszym miejscu będzie wózek, żeby dziecko mogło już od pierwszych dni wyjeżdżać nim na spacerki. Wózki są sprzedawane pojedynczo oraz w różnych zestawach, np. 3w1. Wózek 3w1, to głęboka gondola dla leżących niemowląt, spacerówka dla tych już siedzących oraz nosidełko, które często służy jako fotelik samochodowy. Pamiętaj, że musisz mieć nosidełko, żeby wynieść dzidziusia ze szpitala.
W domu niemowlę powinno mieć swoje łóżeczko. Najlepiej oczywiście mu u mamy, ale własne łóżeczko to najbezpieczniejsza forma snu, zwłaszcza podczas samotnych drzemek w ciągu dnia.
Do zmiany pieluszki przyda się przewijak. Możesz wybrać taki nakładany na łóżeczko lub w formie osobnego mebla z półeczkami. Drugie rozwiązanie jest wygodne, zwłaszcza podczas kąpieli maluszka.
Jak kąpiel, to oczywiście wanienka lub w początkowym okresie kubełek do kąpieli. Wanienka może być sama lub ze stojakiem. Do kąpieli można dokupić siedzisko, jeżeli czujesz się niepewnie trzymając dziecko ręką i maty antypoślizgowe, żeby dziecko nie ślizgało się po całej wanience. Ale te rzeczy dokup w miarę potrzeby, a nie na zaś.
Kolejne artykuły dla niemowląt, to te przydatne przy karmieniu: krzesełko, śliniaczki, talerzyki, kubeczki, sztućce. Wszystkie zapewniają dziecku bezpieczeństwo przy pierwszych posiłkach oraz ułatwiają naukę jedzenia.
Dziecku najbardziej spodobają się artykuły dla niemowląt mające na celu zrelaksowanie ich lub zabawienie. Tu do wyboru mamy leżaczki-bujaczki, maty edukacyjne, karuzele nad łóżeczko i wiele innych.

Polecam zobaczyć ofertę: https://www.zielonezabawki.pl/zun_m_Zabawki_Artykuly-dla-niemowlat-1967.html