Idealny fotel gamingowy

Gry komputerowe wciągają, zajmują dużo czasu i wbrew pozorom są bardzo wymagające. Fani e-sportu muszą zadbać o to, by godziny spędzone przed komputerem były jak najmniejszym obciążeniem dla kręgosłupa i jak największą przyjemnością. Jak wybrać krzesło gamingowe, które będzie ergonomiczne?

Wygoda jest najważniejsza
E – sport jest wymagający. Wielogodzinne treningi mogą być nie tylko przyjemnością, ale w mało sprzyjających warunkach mogą być bardzo obciążające. Przygotowując się w wielogodzinnych, bardzo wymagających sesjach trzeba zapewnić sobie wygodę, by plecy, które są najbardziej obciążone, odczuły jak najmniejszy dyskomfort. Chcąc zadbać o swój komfort należy zadbać o wygodne, ergonomiczne krzesło gamingowe.

Jak wybrać idealny fotel dla gracza?
Ergonomia krzesła to podstawa. Wygodne, krzesło, które pomoże przetrwać wielogodzinne treningi musi być dopasowane do budowy, wzrostu oraz wagi użytkownika. Praktyczne krzesło dostosowuje swoje krzywizny do naturalnych krzywizn kręgosłupa gracza. Zagłówek podtrzymuje głowę. Podłokietniki 3 D i 4 D można ustawić w dowolny sposób, co również odciąża kręgosłup. Nogi wygodnie można umiejscowić na podnóżku.

Fotele gamingowe w dużej mierze zostały zainspirowane fotelami samochodów sportowych. Dzięki temu posiadają głębokie siedzisko, a kąt oparcia to nawet 135°, co pozwala graczowi uzyskać półleżącą pozycję, która ułatwia grę.

Kolejnym elementem, który ma ogromne znaczenie w budowie fotela dla graczy, jest obicie fotela. Wytrzymała eco skóra jest elegancka i występuje w wielu ciekawych designach. Dzięki różnym, nietypowym zestawieniom kolorystycznym świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Do nowoczesnego wnętrza idealnie sprawdzą się czarne fotele z kontrastowym połączeniem w żywym, nasyconym kolorze. Wnętrze klasyczne będzie wyglądało elegancko z fotelem jednokolorowym lub z neutralnymi, stonowanymi wstawkami.

Fotel dla gracza jest zbudowany tak, by jak najbardziej zadbać o wygodę oraz umilić czas poświęcony na wielogodzinne treningi.

Więcej dowiesz się na: https://dxracerpolska.pl/fotele-gamingowe