Huśtawki ogrodowe – podstawowe parametry

Sprzedażą huśtawek ogrodowych zajmujemy się już od dawna. Nic więc dziwnego, że dobieramy je tak, by spełniały one kilka – naszym zdaniem najważniejszych – funkcji w przydomowym ogrodzie.

Po pierwsze – maksymalne obciążenie

Przeglądając większość ofert sklepów (również tych internetowych), można dojść do wniosku, że sprzedawane w nich huśtawki ogrodowe są konstrukcjami bardzo lekkimi i delikatnymi. U nas jest inaczej. Stawiamy na rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie ciężaru powyżej 200 kg. W ten sposób w naszej ofercie pojawiają się również huśtawki rodzinne.

Po drugie – mocowania

Mocowanie to bardzo istotny element każdej huśtawki ogrodowej. Najpopularniejszym a przez to i najbardziej bezpiecznym sposobem zamocowania siedziska z oparciem, są oczywiście kotwy, zamontowane i osadzone głęboko w konstrukcji wsporczej. Na dodatek, połączone one są z resztą konstrukcji specjalnym łańcuchem o odpowiednim udźwigu.

Po trzecie – zabezpieczenie

Huśtawki ogrodowe, które są w naszej ofercie, w większości są wyprodukowane z drewna. Oznacza to konieczność zabezpieczenia ich powierzchni, za pomocą określonych substancji impregnujących. W naszej ofercie nie brakuje dedykowanych środków, zabezpieczających drewno przed różnymi warunkami zewnętrznymi.

Huśtawki ogrodowe, które sprzedajemy w naszym sklepie internetowym, mają różną postać i są wykonane z różnych materiałów. Niezależnie jednak od tego, doszliśmy do wniosku, by oprzeć naszą ofertę na sprawdzonych, wspólnych rozwiązaniach, zapewniających bezpieczeństwo ich użytkownikom.

Więcej dowiesz się na: http://www.dedekor.pl/ogrod/hustawki-ogrodowe