Prasy krawędziowe wysokiej jakości

obróbka metaluBezpieczny sprzęt

Wiele jest na rynku sklepów i punktów sprzedaży maszyn do obróbki metali, niewiele jest jednak takich, które oprócz zysku interesuje dobro klienta. Przy maszynach takich jak prasy krawędziowe czy gilotyny do metalu najważniejszy jest przecież komfort pracy, bezpieczeństwo oraz sprawdzenie sprzętu przed oddaniem go do użytkowania. Omawiana firma spełnia wszystkie te warunki.

Urządzenia z atestem

Podstawowym produktem rozprowadzanym przez nasze przedsiębiorstwo są hydrauliczne prasy krawędziowe alpmac. Sprzęt oferowany jest w 3 głównych klasach: serii A, serii C oraz Serii M. Poszczególne urządzenia różnią się przeznaczeniem, rozmiarem i siłą cięcia oraz prędkością jego wykonania. W ofercie przedsiębiorstwa są też gilotyny do metalu zarówno mechaniczne jak i hydrauliczne. Sprzęt posiada ważny wspólny mianownik – wszystkie wymienione tu produkty mają atest CE oraz niezbędne zabezpieczenia wymagane na polskim rynku. Ponadto są to urządzenia bezpieczne, części tnące są wyposażone w odpowiednie osłony, zaś silnik odpowiednio ukryty.

Tańsza alternatywa?

Trudne realia polskiego przemysłu sprawiają, że wielu przedsiębiorców nie może pozwolić sobie na inwestycję w nowy sprzęt. Również dla tych klientów przygotowana jest odpowiednia oferta. Można zakupić sprzęt używany wybierając z pełnej gamy producentów polskich i zagranicznych. Ceny wahają się od zużycia i lat użytkowania jednakże wszystkie wystawione produkty zostały sprawdzone, przeszły też testy bezpieczeństwa więc przy prawidłowej obsłudze posłużą jeszcze wiele lat.