Usprawnij swoją pracę dzięki wózkom hotelowym

Wózki hotelowe to nieodzowny element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w takich miejscach jak hotele, pensjonaty czy obiekty noclegowe. Dzięki nim możemy w sprawny i wygodny sposób przetransportować pościel, ręczniki czy bieliznę. Tego rodzaju sprzęt sprawia, że obsługa pokoi jest bezproblemowa i przyjemna.

Cechy wózków hotelowych

Największymi atutami tego rodzaju sprzętu jest fakt, że służą do pełniej obsługi pokoi. Tego rodzaju sprzęt odznacza się dużą funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Wózki hotelowe wyposażone są wiele różnych przegród takich jak wewnętrzne kuwety przeznaczone brudną pościel czy bieliznę, które można zaznaczyć dowolnym kolorem oraz wygodne miejsce na przewożenie odkurzaczy. Wytrzymałe, skrętne koła zapewnią bardzo ciche przesuwanie wózka.

Najpopularniejsze wózki hotelowe

Najpopularniejsze wózki hotelowe to urządzenia o nazwie SKAT lub NKS i NKL. Pierwsza seria posiada dwa koła skrętne, natomiast inne wszystkie cztery. Do tego różnią się rodzajem dodatkowych akcesoriów oraz umiejscowieniem odbojników.

Ile kosztują

Dobrej jakości wózek hotelowy zaczyna się od kilkunastu do kilkudziesięciu set złotych. Wszystko zależy z jakich materiałów został zrobiony oraz możliwości montowania, wielu dodatkowych akcesoriów.

To jaki rodzaj sprzętu wybierzemy zależy głównie od wielkości hotelu. Czyli wielkości korytarzy czy szerokości windy. Warto zaznaczyć, że wszystkie stelaże na worki maja możliwość złożenia, a to pozwala zaoszczędzić dodatkową przestrzeń w pomieszczeniu.

Więcej dowiesz się na: https://euro-mop.pl/pl/wozki-hotelowe