Buty narciarskie Atomic tworzą zawodowcy?

Jeżeli wybierasz się na narty, powinieneś wyposażyć się w solidne buty, które nie staną Ci na drodze w rozwijaniu Twoich umiejętności oraz będą Ci służyć nie tylko przez jeden sezon.

Najlepszym wyjściem jest zakup butów znanych producentów, takich jak Atomic. Jest ogromne prawdopodobieństwo, że jeżeli raz wypróbujesz tę markę, pokochasz ją od razu. Również narciarstwo zyska dla Ciebie nowy, wspaniały wymiar, kiedy okaże się, że solidne buty to jednocześnie więcej możliwości na stoku.

Buty narciarskie Atomic

Znanymi powszechnie modelami austriackiej marki Atomic są Hawx i Redster. W ramach Hawx można wyróżnić buty stworzone dla wąskich stóp – Hawx Ultra i szerokich stóp – Hawx Magna. Ten ostatni model należy do najlżejszych tego typu butów w wersji szerokiej. Łatwo się je zakłada i łatwo zsuwa. Zastosowano tutaj technologię Live Fit, która umożliwia automatyczne dopasowanie przy pierwszym użyciu, jak i w miarę upływu czasu.

Buty narciarskie Atomic Redster World Cup przeznaczone są dla narciarzy marzących o profesjonalnej jeździe wyczynowej. Do ich stworzenia przyczynili się zwycięzcy Pucharu Świata: Marcel Hirscher i Mikaela Shiffrin. Redster jest wytrzymały, daje poczucie kontroli i ułatwia precyzyjne prowadzenie, kiedy osiągasz dużą szybkość. Sprawia, że zakręty są jeszcze łatwiejsze do wycięcia, w bardziej agresywny sposób. Na rynku dostępne są modele także dla młodszych adeptów narciarstwa, którzy mają ambicje zbliżać swoje do kompetencje do poziomu zawodowców.

Buty narciarskie Atomic dostosowują się do kształtu stopy na gorąco dzięki technologii Memory Fit już w kilkanaście minut. Dzięki temu Twoje nogi są stabilne, kiedy pędzisz w dół po stoku lub głębokim śnieżnym puchu.

Sprawdź również dostępne buty narciarskie