Capita Horrorscope, czyli deska snowboardowa dla wymagających

Capita Horrorscope – deska snowboardowa dla wymagających

Planujesz zakup sprzętu snowboardowego? Jeżeli jesteś początkujący lub średnio zaawansowany, najlepiej udaj się do do najbliższego salonu po poradę, kupowanie przez internet zostawcie zawodnikom którzy dobrze wiedzą czego potrzebują. Pierwszym pytaniem, na jakie powinniście sobie odpowiedzieć, jest to do czego będziecie wykorzystywali swój sprzęt, jeżeli będziecie w stanie jasno to określić dalszych instrukcji z przyjemnością udzielą wam w każdym sklepie ze sprzętem sportowym. W tym sezonie pojawiło się wiele nowości szczególnie w technologiach zastosowanych do produkcji nart czy desek i jeżeli nie jesteście profesjonalistami nie bójcie się zapytać, jak będzie się to przekładało na waszą jazdę.

deska snowboardowa dla wymagających Capita Horrorscope

Rekomendowana nie tylko dla początkuujących – Capita Horrorscope

Najczęściej polecanym modelem dla fanów snowboardu w tym sezonie, jest deska capita horrorscope. Jest to flagowy model firmy utworzonej przez profesjonalnych zawodników, która do produkcji swoich desek wykorzystuje często nowatorskie rozwiązania. Jednym z nich jest wykorzystanie kombinacji włókna szklanego i żywicy do produkcji, co wpływa korzystnie na wagę, zwrotność i trwałość sprzętu. Capita horrorscope swoją popularność zawdzięcza temu, że jest to sprzęt odpowiedni zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych snowboardzistów, zaznaczyć należy tutaj jednak, że jako jej główne przeznaczenie producent podaje jazdę freestylową! Kolejnym atutem jest odważny dizajn, który sprawi, że na pewno będziesz wyróżniał się na stoku. Na tym jednak nie koniec jej zalet, jeżeli jesteś zwolennikiem dbania o środowisko i korzystania z substancji nieszkodliwych dla ludzi pracujących z nimi w fabryce, capita horrorscope będzie dla ciebie idealna !

Wykończenie wysokiej klasy

Żywica, która została wykorzystana do produkcji pochodzi z surowców odnawialnych, również do nabłyszczenia deski nie zostały użyte żadne substancje szkodliwe. Podsumowując, niezależnie czy jesteś początkującym czy bardziej zaawansowanym snowboardzistą planującym zakup sprzętu, jest to jeden z modeli, który z czystym sumieniem poleci ci każdy sprzedawca.

Deskę snowboardową Capita Horrorscope kupicie: https://miejscowka.shop/capita/65-deska-snowboardowa-capita-horrorscope.html